تاریخ انتشار:95/1/22 - 11:40
شماره مطلب:13951229538
تعداد نظرات:0

انیمیشن «بچرخ تا بچرخیم» با موضوع هسته ای

 انیمیشن «بچرخ تا بچرخیم» با موضوع هسته ای است که در خانه پویا نمایی انقلاب اسلامی سازمان رسانه ای اوج تولید شده برای دانلود منتشر شد.کارگردان این انیمیشن رسول آذرگون است و نویسنده آن محمد سرشار است.«بچرخ تا بچرخیم» قصه فرفره ساختن «مسعود» و «مجید» و «مصطفی» است؛ ماجرای توافق «عمو حسن» با «آقای سام»؛ تا هم فرفره های بچه ها بچرخه و هم چرخ زندگی بزرگترا.هم چنین داستان انیمیشن «بچرخ تا بچرخیم» عنوان بهترین داستان چهارمین جشنواره مردمی رسول آفتاب را در سال ۹۳ به خود اختصاص داده است.

برای دانلود این انیمیشن در کیفیت معمولی از این لینک و برای دریافت نسخه با کیفیت تر از این لینک و برای مشاهده آن از آلبوم فیلم انتهای مطلب می تونید استفاده کنید.

 

به گزارش عمار پرتال نیز، رضا شیرمردی، دانش‌آموز کلاس دوم راهنمایی مدرسه شهید مدرس شهرستان ایذه پس از تماشای انیمیشن «بچرخ تا بچرخیم» به تحلیل این انیمیشن پرداخت:

از این انیمیشن دریافت خواهد شد که ما برای شکوفا کردن تولید ملی خود نیاز به هیچ کشور بیگانه ای نداریم.در فیلم هم دیده شد که بچه ها فرفره نداشتند اما با اراده و پشتکار همانگونه که رهبر معظم انقلاب گفتند، می شود با اتکا به دانش ملی، می توان فرفره ها یا همان چرخ تولید کارخانه ها را به راه انداخت. ما اگر پذیرفتیم که نیازمند کشور دیگری هستیم و ناامید شدیم مطمئنا دچار خواب اقتصادی می شویم و اگر چرخ تولید ما به خواب رود، دیگر از منطقه و جهان عقب می افتیم.
اما اگر به همین سرمایه ی ملی یعنی این جوانان و متخصصان تکیه کنیم می‌توانیم عقب‌افتادگی‌ها را جبران کنیم. آقای سام در این انیمیشن نقش کدخدای جهان یعنی آمریکا را داشت، به حتم آمریکا و کشورهای غربی یعنی همان نوکران آقای سام و یا همان پسر آقای سام یعنی اسرائیل هرگز صلاح ما را نمی‌خواهند. درست است گاهی پیشرفت‌های ما را دستکاری می‌کنند یا آن‌ها را در جهان خوار می‌کنند اما ما برای پیشرفت باید از تولید ملی خودمان شروع کنیم و بعد در عرصه‌های دیگر. زمانی که ما توانستیم کشور را دارای اقتصاد شکوفا کنیم و بذر گندم شکافته شود و وقتی که بتوانیم با مهندسان خود چرخه آب یعنی پیشرفت‌های کشور را بر روی چاه علم ببینیم، می‌توانیم در مقابل کدخدا هم ایستادگی کنیم. ما هرگز نباید گول (فریب) تخم‌مرغ‌های کدخدا را بخوریم. شاید چیزی از دست دهیم اما دست‌آوردهای زیادی را به دست می‌آوریم. فناوری هسته‌ای ما نباید مورد تهاجم قرار گیرد زیرا ما هم مثل کشورهای دیگر نیاز به آن داریم. ما نباید قول‌های آمریکا را باور کنیم زیرا این‌ها همه وعده‌های دروغ‌اند مانند برجام و یا موضوعات دیگر امروزه.
ما حتی اگر از دنیا عقب باشیم و در جزیره‌ای باشیم که دور تا دور آن آب باشد اما می‌توانیم به مرور و با شکوفایی داخلی پا به عرصه‌های جهانی گذاریم.
اتکا به دانش داخلی، شکوفایی داخلی، و ورود به عرصه‌ی جهانی
"آمریکا شیطان بزرگ است" از این غافل نشوید. این حرف، حرف ۳۰ سال پیش رهبر ما، امام خمینی (ره) می‌باشد.

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.