تاریخ انتشار:96/4/26 - 19:18
شماره مطلب:139642627492
تعداد نظرات:0

جلسه توجیهی برنامه های سال 96 بسیج دانش آموزی با حضور فرماندهان حوزه+گزارش تصویری

به گزارش مرکزی بیست، جلسه توجیهی برنامه های سال 96 بسیج دانش آموزی استان مرکزی صبح روز دوشنبه 26 تیرماه با حضور مسئولین بسیج دانش آموزی استان، فرماندهان حوزه ها، مربیان صالحین و مربیان درس دفاعی برگزار شد. سرهنگ امینی مسئولین بسیج دانش آموزی استان مرکزی در این برنامه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و زحمات فرماندهان حوزه ها گفت: در سال گذشته برنامه های و تلاش های خوبی در بسیج دانش آموزی انجام شد و ما شاهد نتایج خوبی در بین قشر دانش آموزان هستیم و به همین خاطر از زحمات مسئولین بسیج دانش آموزی در حوزه ها تقدیر و تشکر می کنیم.

امینی همچنین با اشاره به برنامه های اصلی و مهم بسیج دانش آموزی در سال جاری افزود: قله و اوج برنامه های سال 96 برنامه هر ساله "طرح ولایت" می باشد که در این دوره فرمانده واحدها در مسائل مختلف تربیتی و تشکیلاتی مورد آموزش قرار می گیرند. امینی ضمن اعلام این موضوع که طرح ولایت 96 در مشهد برگزار می شود گفت: دوره طرح ولایت برای اولین بار امسال در مشهد مقدس برگزار می شود و  دانش آموزان آموزش های تربیتی لازم را در کنار بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) می بینند.

دراین برنامه که در پارک جنگلی ماشین سازی اراک برگزار شد سرهنگ روحی مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانش آموزی استان مرکزی نیز برنامه های سال 96  تعلیم و تربیت را تشریح نمود. روحی همچنین با اعلام برنامه های آموزشی دوره طرح ولایت گفت: این دوره از اهمیت بالای برخوردار است و لذا تلاش و پیگیری تمامی فرماندهان حوزه ها را می طلبد. وی همچنین گفت: دوره طرح ولایت یه دوره چند روزه است و بایست آموزش ها و پیگیری های لازم در طول سال تحصیلی ادامه داشته باشد و فقط به این دوره چند روزه اکتفا نشود.

در این برنامه مسئول نیروی انسانی و واحد خواهران، مدیر علمی، مربی درس دفاعی، مدیر برنامه ریزی و مالی، مدیر فرهنگی، مدیر سازندگی، مدیر تحلیل و بررسی و مسئول فضای سایبری هر کدام در بخش های جداگانه به تشریح و توجیه برنامه های سال 96 خود پرداختند و به سوالات و ابهامات موجود پاسخ دادند.

در این برنامه همچنین از زحمات خانم حرم آبادی مسئول سابق  واحد خواهران و نیروی انسانی بسیج دانش آموزی استان تقدیر شد و خانم فرجی بعنوان مسئول جدید این قسمت معرفی گردید. در این برنامه همچنین از حوزه های برتر در سال 95 تقدیر شد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.