تاریخ انتشار:96/4/24 - 13:16
شماره مطلب:139642427394
تعداد نظرات:0

برگزاری جلسه شورای قشر استانی سازمان بسیج دانش آموزی استان چهارمحال و بختیاری

به گزارش چهارمحال بیست٬ جلسه شورای قشر استان چهارمحال و بختیاری با حضور جناب سرهنگ جمشیدی مسئول اردویی و گردشگری سپاه استان و مسئول سازمان بسیج دانش آموزی برگزار گردید.

این جلسه با محوریت چگونه راهیان نور بهتری داشته باشیم با حضور شورای علویون و فاطمیون استان در خانه معلم شهرکرد برگزار گردید.

جناب سرهنگ جمشیدی خطاب به دانش آموزان گفت: جامعه امروز ما نیاز ويژه به تغذیه فرهنگ غنی اسلام دارد که کاروان های راهیان نور و سفرهای زیارتی می تواند تا حدود زیادی این معلم را یاری رساند. اگر در برنامه ریزی اردوهای راهیان نور با دقت و نگاه ویژه به مقوله فرهنگ برخورد شود قطعا می تواند تاثیرات شگرفی بر فضای عمومی جامعه داشته باشد.

در ادامه جناب سرهنگ ریاحی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان افزود: راهیان نور می بایست به عنوان یک فرهنگ در جامعه اسلامی نهادینه گردد٬ همانطور که مقام معظم رهبری مدظله العالی بارها تاکید فرمودند مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس ٬ سرزمین های مقدس است که حضور در آن می تواند روح انسان را از بدی ها و ناپاکی ها دور کند.

وی خاطرنشان کرد: مناطق عملیاتی که در دورانی نه چندان دور معرکه تقابل حق و باطل بوده است٬ امروز برای اهل معرفت به مثابه نقطه ای از بهشت است که از آن عطر معنویت و انسانیت به مشام جان می رسد.

در ادامه جلسه دانش آموزان بسیجی شرکت کننده در این جلسه نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با هرچه بهتر برگزار شدن اردوهای راهیان نور بسیج دانش آموزی بیان نمودند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.