تاریخ انتشار:95/8/8 - 10:37
شماره مطلب:13958817329
تعداد نظرات:0
در اولین روز هفته بسیج دانش آموزی صورت گرفت:

سخنرانی فرمانده واحدهای برگزیده در 17 استان بعنوان سخنران پیش از خطبه های نمازجمعه + فیلم

در کنار حضور حماسی دانش اموزان بسیجی در نماز جمعه های کل کشور، برخی از فرماندهان واحد برگزیده در 17 استان بعنوان سخنرانان پیش از خطبه به ایراد سخنرانی پرداختند.

به گزارش بیست، در 7 آبان ماه، اولین روز از هفته بسیج دانش آموزی که با عنوان « دانش آموز بسیجی، انتظار و عدالت خواهی» نام گذاری شده است، در کنار حضور دانش اموزان بسیجی در نماز جمعه، برخی از فرماندهان واحد برگزیده در 17 استان بعنوان سخنرانان پیش از خطبه به ایراد سخنرانی پرداختند.

در دو عدد از این سخنرانی ها، دانش آموز بسیجی جناب آقای محمدجواد حبیبی  قبل از خطبه های نماز جمعه شهرکرد و  رضا ممشلو، دانش آموز نخبه بسیجی مسئول واحد مقاومت بسیج دانش آموزی مدرسه  استعداد های درخشان شهید بهشتی گنبد و عضو هیئت رئیسه و بازرس کنگره ملی همفکری آینده سازان انقلاب اسلامی بسیج دانش آموزی به نمایندگی از 5 میلیون دانش آموز بسیجی و بمناسبت هفته بسیج دانش آموزی در نماز جمعه تهران به سخنرانی پرداخت..

حبیبی حضور جوانان در عرصه های مختلف اجتماعی برای تداوم انقلاب اسلامی و سازندگی كشور ازضروریات جدی کشور دانسته و سازمان بسیج دانش اموزی را تلاشی برای بستر سازی این حضور دانست.

 رضا ممشلو نیز با گرامیداشت هشتم آبان ماه سالروز شهادت شهید بزرگوار محمدحسین فهمیده و روز بسیج دانش آموزی  گفت: دانش آموز بسیجی در عصر حاضر یعنی نیروی عظیم مجاهد فی سبیل الله یعنی مجاهد راه علم و دانش،  یعنی دانش آموز با تقوا ، دانش آموز با بصیرت و دانش آموزی که روحیه ی ایثار و شهادت طلبی دارد و در نگاه او شهادت در راه خدا و در راه این انقلاب «احلی من العسل» است و الگوی او قاسم های زمان ، فهمیده ها ، مرحمت بالازاده ها و بهنام محمدی ها و رضا پناهی ها و احمد نظیف ها و محمد علیان نژادی ها و دیگر شهدای دانش آموز هستند.

 

نماینده دانش آموزان بسیجی کشور اضافه کرد: بسیج شجره طیبه است ؛ ای حضرت روح الله نه تنها دشمنان نتوانسته اند بسیج انقلاب اسلامی را ریشه کن کنند بلکه امروز در عراق و سوریه و یمن و بحرین و لبنان و فلسطین هم بسیج تشکیل شده و ما دانش آموزان بسیجی با شعار «دانش آموز بسیجی ، حماسه ساز امروز ، آینده ساز فردا» به دنبال تحقق بسیج جهانی مستضعفین در تمام دنیا هستیم و لحظه ای و ذره ای از آرمان های خود کوتاه نخواهیم آمد که به فضل الهی روزی فرا خواهد رسید که تمام دانش آموزان بیدار جهان یک صدا و همدل پایه های حکومت های استکباری را به تزلزل درآورند.

ممشلو همچنین خطاب به سران حکومت های مستکبر گفت: بدانید و آگاه باشید که 30 سال پیش در دفاع مقدس و در راه این انقلاب 36 هزار دانش آموز شهید تقدیم این انقلاب شدند و امروز اگر واقعه رخ دهد بیش از 5 میلیون دانش آموز بسیجی عاشقانه آماده ی فدا کردن جانهایشان هستند

این دانش آموز نخبه  خطاب به رهبر انقلاب، گفت: مرجع ما رهبر ما آقای ما بانگ العلم سلطان را شنیدیم و در درس خواندن خود کوشا هستیم تا در آینده شاهد فتح قله های علم و دانش جهان توسط بسیجیانتان باشید و دغدغه ی شما را فهمیدیم و مشغول جهاد فرهنگی در سنگر های مدارس هستیم.

نماینده دانش آموزان بسیجی کشور در خاتمه ضمن اعلام حضور حداکثری دانش آموزان بسیجی در راهپیمایی عظیم 13 آبان، افزود: از آحاد ملت بزرگ ایران و شما نمازگزاران عزیز دعوت میکنم تا با حضور خود در این راهپیمایی دفاع خود را از ملل مظلوم جهان و انزجار از مستکبران عالم خاصه شیطان بزرگ را اعلام نمایید. همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید. به فضل خدا ما همان نسلی هستیم که اسرائیل را از صحنه ی روزگار محو خواهیم کرد.

 

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.